Novi remi Rudara, Mladost preuzela prvo mjesto

Odigrani mečevi sedmog kola Druge fudbalske lige Crne Gore

4213 pregleda 1 komentar(a)

Nakon sedmog kola u Drugoj fudbalskoj ligi Crne Gore je došlo do promjene na vrhu tabele - od večeras je lider ekipa Mladost Lob.bet, koja je savladala Kom (1:0), pa je prvu poziciju preuzela od Rudara, koji je odigrao neriješeno protiv Grblja (1:1) na domaćem terenu.

Mladost je do jedinog gola protiv Koma došla u 38. minutu, a strijelac je bio Igor Vukčević.

Nakon večerašnjeg meča ekipa sa "DG arene" ima bod više i utakmicu manje od Rudara, koji je treći meč zaredom igrao neriješeno. Pljevljaci su do vođstva protiv Grblja stigli u 55. minutu preko Andrije Pupovića, a konačan rezultat, pet minuta kasnije, je postavio Andrija Vukoje.

A prvi poraz u sezoni je pretrpio Lovćen, koji je izgubio u gostima od Podgorice (3:1).

Podgorica je povela u četvrtom minutu, a strijelac je bio Kristijan Radunović, da bi Cetinjani izjednačili pet minuta kasnije preko Filipa Vujovića.

Podgoricu je u novo vođstvo doveo Vojin Jeknić u 74. minutu, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi je postavio Mitar Radivojević.

Lovćen je utakmicu završio sa igračem manje, jer je isključen Slobodan Perišić.

Iskra je u Rožajama savladala ekipu Ibra 1:0, a jedini gol je postigao Ognjen Rolović u 58. minutu.