Đirona plaća ceh Ligi šampiona, Valensiji prva pobjeda

Valensija slavila protiv Đirone prvi trijumf u 6. kolu La Lige

4211 pregleda 2 komentar(a)
Đirona se nije oporavila od kiksa u finišu debija u Ligi šampiona, Foto: REUTERS

Fudbaleri Valensije pobijedili su danas kao domaćini Đironu 2:0, u šestom kolu španske La Lige.

Valensija je do prednosti došla autogolom Huanpea u 56. minutu, dok je konačan rezultat postavio Dani Gomes golom dva minuta kasnije. Valensija je danas ostvarila svoju prvu pobedu u sezoni.

Valensija se nalazi na 18. mestu tabele sa četiri osvojena boda, dok je Đirona na 13. poziciji sa sedam bodova. Valensija naredno kolo dočekuje Osasunu, dok Đirona dočekuje Rajo Valjekano.

U ostalim utakmicama danas Valjadoid je odigrao bez golova sa Real Sosijedadom, dok je Osasuna u Pamploni dobila Las Palmas.