Vladimir Jovović kompletirao het-trik, crnogorski vezista postigao sva tri gola na utakmici

Crnogorski repezentativac Vladimir Jovović neće brzo zaboraviti 20. kolo Superlige Uzbekistana, pošto je bio strijelac sva tri gola na gostovanju njegove Sogdiane na terenu Navbahora - 3:0

6722 pregleda 75 reakcija 3 komentar(a)
Jovović došao do zbira od šest golova, Foto: fkjablonec.cz

Crnogorski repezentativac Vladimir Jovović neće brzo zaboraviti 20. kolo Superlige Uzbekistana, pošto je bio strijelac sva tri gola na gostovanju njegove Sogdijane na terenu Navbahora - 3:0.

Jovović je prvi gol postigao u 49. minutu a samo dva minuta kasnije i drugi, oba na asistencije defanzivca Sergeja Andrejeva.

Naš vezista het-trik je kompletirao u 69. minutu a osam minuta kasnije je izišao iz igre.

Sogdijana je druga na tabeli sa devet bodova ali i utakmicom više od lidera, Nasaf Karšija.

Jovovićev učinak u 18 utakmica za Sogdijanu je šest golova i pet asistencija.