Mladost DG ubjedljiva u Danilovgradu, Rudar pao na Zlatici

Odigrani mečevi 10. kola Druge crnogorske fudbalske lige

4332 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mladosti pobijedili su danas u Danilovgradu ekipu Iskre 3:0, u utakmici desetog kola Druge crnogorske fudbalske lige. Lidera šampionata do pete pobjede ove sezone ove sezone vodili su Anđelko Jovanović u 25. iz jedanaesterca, Igor Vukčević u 62. i Nikola Ukšanović u 64. minutu.

Prvi trijumf upisao je Kom, koji je na Zlatici savladao Rudar 1:0. Pitanje pobjednika riješio je Vuk Ajković u četvrtom minutu.

Kao gost slavio je Grbalj, koji je u Rožajama savladao Ibar 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Andrija Vukoje u 82. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Podgorice i Igala, koji su na DG areni igrali 1:1. Domaćin je poveo golom Vojina Jeknića u devetom minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Jovan Popović u 50. minutu. U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Lovćena.

Mladost na vrhu ima pet bodova i utakmicu više od Lovćena, te plus pet u odnosu na Rudar uz isti broj odigranih mečeva.

Igalo na 4. mjestu ima šest bodova manje od lidera.