UŽIVO TURSKA - CRNA GORA 1:0: Novu šansu domaćin nije propustio - Kahveči matirao Nikića

B Liga nacija (3. kolo)

54471 pregleda 23 reakcija 23 komentar(a)
Ažurirano: 11.10.2024. 22:29h
Liveblog
22:29h

Nikić je sjajno reagovao kod šuta Čalhanoglua.

22:20h

Još dvije promjene u našem timu: Umjesto Jovetića je ušao Mugoša, a Jovovića je zamijenio Brnović.

22:17h

Island je poravnao protiv Velsa  2:2, uz autogol Vorda.

22:14h

Vodi Turska od 69. minuta - 1:0!

Mrežu Crne Gore je zatresao Kahveči, nakon što je Jildiz - koji je tek ušao - pogodio stativu. Gol pogledajte ovdje.

22:13h

As Juventusa Jildiz je sada na terenu, ušao je umjesto Akturkoglua.

22:11h

Island je smanjio protiv Velsa na 2:1, pogodio je Torsteinson.

22:10h

Janković je stvorio dvije dobre šanse od kada je ušao - prvu je prokockao Osmajić, a drugu Marušić.

22:05h

Prve promjene Prosinečkog: Janković i Osmajić su na terenu umjesto Kuča i Camaja.

22:02h

Turska ponovo, kao u prvih pola sata prvog poluvremena, ima apsolutnu dominaciju na terenu.

21:59h

Opet je Turska mogla do prednosti - Kokdžu je pogodio stativu, a onda je na odbitak loše reagovao Guler koji je glavom poslao loptu preko prečke.

21:58h

Imala je sreće Crna Gora - projektil Gulera sa dvadesetak metara je prohujao pored stative gola Nikića.

21:55h

Krstović je sporo reagovao u odličnoj situaciji nakon što ga je fanastično pronašao Jovetić.

21:45h

Počelo je drugo poluvrijeme, uz promjenu u timu Turske - umjesto Jilmaza je na terenu Jildirim.

21:35h

Poluvrijeme u Samsunu - 0:0

Fudbaleri Crne Gore, Turska - Crna Gora, Fudbalska reprezentacija Crne Gore
Izmjena: 21:41h
21:31h

Tri minuta nadoknade u prvom poluvremenu.

21:25h

Guler je sjajnim fintama izbacio Bakića po lijevoj strani i ubacio u peterac, u velikoj gužvi naši su izbjegli kapitulaciju.

21:21h

Mogla je da bude velika šansa za Crnu Goru, Krstović je bio jedan na jedan u kontri, imao je samog Jovovića, odlučio je da šutira - pravo u blok.

21:17h

Drugi gol Velsa u Rejkjaviku - Vilson je pogodio za 2:0. "Zmajevi" lete visoko u našoj grupi.

21:15h

Prva situacija za Crnu Goru, Driton Camaj je nakon prodora i povratne lopte Marušića ostao sam na 15-ak metara, šutirao je preko gola.