VAR sačuvao Hrvatsku u 95. minutu, drugi trijumf zaredom „vatrenih”

Igor Matanocvić i Andrej Kramarić strijelci na Maksimiru

10535 pregleda 0 komentar(a)

Hrvatska slavi drugu pobjedu u A Ligi nacija, drugu u nizu, mada je nekoliko minuta publika na Maksimiru bila ubijeđena da je tim Zlatka Dalića izgubio dva boda u duelu sa Škotskom.

Kristijan Jakić je, naime, u petom minutu sudijske nadoknade postigao autogol, ali je kasnije on poništen uz pomoć VAR-a jer je napadač Škota Če Adams bio u ofsajdu.

Tako su „vatreni” slavili 2:1, pisaće se da im je trijumf donio Andrej Kramarić u 70. minutu.

Škotska je, inače, vodila u Zagrebu od 33. i pogotka Rajana Kristija, a Hrvatsku je u igru vratio Igor Matanović prvim pogotkom u seniorskoj selekciji.

Hrvatska poslije tri kola ima šest bodova - savladala je i Poljsku na svom terenu, dok je jedini poraz doživjela na gostovanju Portugalu.