Engleska savladala Finsku, sjajan gol Aleksander-Arnolda

Finska - Engleska 1:3

2635 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa utakmice, Foto: Reuters

Fudbaleri Engleske oporavili su se od iznenađujućeg poraza od Grčke (2:1) i večeras u četvrtom kolu Lige nacija savladali Finsku u Helsinkiju 3:1.

Albion je večeras stigao do treće pobjede, dok je Finska i dalje bez trijumfa u B Ligi nacija.

Finalista Evropskog prvenstva je poveo u 18. minutu, kada je Griliš, nakon lijepe timske akcije i asistencije Gomesa, zatresao mrežu.

Do kraja prvog poluvremena je domaćin preko Jensena mogao do izjednačenja, a početkom drugog dijela je zaprijetio i Keskinen.

U 74. minutu je viđen najljepši gol na utakmici - Trent Aleksander-Arnold je sa oko 25 metara maestralno izveo slobodan udarac i savladao Hradeckog.

Sve dileme oko pobjednika su riješene u 84. minutu, kada je precizan bio Rajs, da bi konačan rezultat postavio Hoskonen u 88. minutu.