Murinjo isključen u trećem remiju Junajteda, Lacio, Totenhem i jedno iznenađenje na vrhu

Liga Evrope (3. kolo)

4493 pregleda 0 komentar(a)

Mančester junajted je i u trećem meču u Ligi Evrope vodio, opet je - baš kao protiv Tventea i Porta - osvojio bod.

Ovog puta je remizirao u Istanbulu protiv Fenerbahčea (1:1), tima koji vodi bivši menadžer "đavola" Žoze Murinjo.

Kristijan Eriksen je u 15. minutu donio prednost engleskom velikanu, potom je Markus Rašford imao veliku šansu za 2:0, a kasnije je dugo vođstvo čuvao golman Andre Onana.

Imao je Kamerunac nekoliko maestralnih odbrana, ali ništa nije mogao u 49. minutu kada je Jusef en Nesiri glavom pogodio za konačan rezultat.

Murinjo je zbog prigovora isključen u 58, a Fener je drugi put igrao neriješeno - poslije tri kola ima pet bodova.

Tri tima nakon tri kola imaju maksimalan učinak - Lacio, Totenhem i Anderleht.

Rimljani su u meču koji je sudio crnogorski arbitar Nikola Dabanović, savladao Tvente u Holandiji 2:0 (pogoci Pedra Rodrigesa i Gustava Isaksena.

Za goste je cijelu utakmicu odigrao naš reprezentativac Adam Marušić.

Totenhem je u Londonu pobijedio AZ Alkmar golom Rišarlisona iz penala (1:0), dok je Anderleht bio bolji od Ludogoreca u Briselu. Bilo je 2:0, pa je belgijski gigant visoko na tabeli...

Naš reprezentativac Risto Radunović je igrao u drugom poluvremenu u porazu FCSB u Glazgovu protiv Rendžersa - 4:0.