Mornar osvojio turnir u ragbiju 7

3335 pregleda 0 komentar(a)

Ragbi klub Mornar iz Bara osvojio je prvi turnir u ovogodišnjem prvenstvu Crne Gore u olimpijskoj verziji ragbija 7, sa sve tri pobjede.

Barani sada imaju šest bodova, podgorička Crvena stijena 4, tivatski Arenal 2 boda i Budućnost 1 bod.

Na turniru koji je održan na stadionu FK Crvena stijena u Tološima, postignuti su sljedeći rezultati: Mornar - Budućnost 59:5, Crvena stijena - Arsenal 41:12, Budućnost - Crvena stijena 5:37, Arsenal - Mornar 5:31, Crvena stijena - Mornar 10:29 i Budućnost - Arsenal 15:29. Naredna dva turnira u ragbiju 7 biće održana na jesen, nakon čega će biti poznat ovogodišnji šampion.

Odigran je i turnir za mlađe kategorije uzrasta U14, na kojem je pobjedio najmlađi crnogorski ragbi klub Budva koji sada na tabeli ima šest bodova.

Ragbi djeca

Na drugom mjestu je Budućnost sa 4 boda i Mornar sa dva. Na ovom takmičenju postignuti su sljedeći rezultati: Mornar - Budućnost 5:6, Budućnost - Budva 4:6, Budva - Mornar 5:5.