Budvanska rivijera bez šansi protiv Radničkog

Tim Draga Pejakovića poražen 17:9

2338 pregleda 0 komentar(a)

Jadran je porazom od Juga otvorio kvalifikacioni turnir za fajnl-for regionalne A1 lige, a ništa bolje nisu prošli ni vaterpolisti Budvanske rivijere.

Tim Draga Pejakovića je glatko izgubio od Radničkog rezultatom 17:9, jednog od favorita za prva dva mjesta u Dubrovniku koja vode na finalni turnir.

Budvani su gubili i 7:0, prvi gol su postigli u drugom minutu druge četvrtine i realno nisu bili pravi konkurent srpskom predstavniku.

Blažo Mitrović je postigao pet pogodaka, tri Marko Vukmirović, a jedan Stefan Kovačević.

"Velika je razlika u kvalitetu ova dva tima. Naš tim je mlad, vidio se i neki grč kod mojih igrača. Imali smo ozbiljan pristup, takav mora da bude uvijek kako bismo nastavili da napredujemo", rekao je Pejaković.

Radnički je imao osam različitih strijelaca, a jednom se upisao crnogorski reprezentativac Aleksa Ukropina.

Priliku za popravni Budvanska rivijera ima sjutra kada je čekaju dva meča - prvo od 10.30 protiv Solarisa iz Šibenika, pa od 20.40 kada je rival Jug.