Negativna serija šampiona - Primorac izgubio četvrti put u nizu

Bolji od Kotorana je bio Solaris iz Šibenika

4683 pregleda 4 komentar(a)

Vaterpolisti Primorca nisu u dobrom momentu, pa su večeras u Budvi doživjeli četvrti poraz u nizu u svim takmičenjima.

Nakon Olimpijakosa i Savone u Ligi šampiona, te splitskog Jadrana u Premijer ligi, večeras je u Budvi bolji od crnogorskog šampiona bio Solaris iz Šibenika.

Gosti su slavili 13:10, nakon što su u drugom poluvremenu postigli 10 golova...

Primorac je vodio 3:0 u prvoj četvrtini, Solaris uzvratio na 3:3 i tada je počela velika borba.

Izabranici Vjekoslava Paskovića su kasnije u nekoliko navrata bili na minus dva, a posljednje izjednačenje je viđeno pet i po minuta prije kraja kada je Dušan Matković pogodio za 9:9.

Finiš je, ipak, pripao Solarisu koji je stigao do trećeg trijumfa u prva četiri kola...

U Primorcu su po tri gola postigli Matković i Marko Mršić, dva je upisao Srđan Janović, a po jedan Savo Ćetković i Nikola Brkić.