124 pregleda 2 komentar(a)
Milutin Mico Maraš, Foto: Vesko BELOJEVIĆ
Ažurirano: 06.11.2014. 12:15h

Da ljubav prema sportu ne zna za godine potvrđuje Milutin-Mico Maraš. Iako ima 76 godina, Maraš, koji je sinonim za crnogorski stoni tenis ne prestaje da oduševljava vitalnošću i igrom sa celuloidnom lopticom.

Zato i nije iznenađenje što je Mico Maraš pobijedio i u singlu i u dublu na međunarodnom turniru veterana u Vučitrnu. On je nastupio u konkurenciji takmičara sa 70 i više godina.

Zlatno odličje u Vučitrnu osvojio je i Zoran Rešetar, koji je u finalnom meču kategorije od 50 do 59 godina pobijedio Nehata Čitakua.

Finalista je bio i Željko Vuksanović, ali je poražen od Besarta Domanikua, u kategoriji od 40 do 49 godina. Srebrno odličje osvojila je i Maja Andrijević.

U četvrtfinalu su eliminisani Milan Bojanić, Jovica Franeta, Nenad Raicević, dok su u osmini finala eliminisani Budo Bozovic i Darko Janev.

Na turniru u Vučitrnu je nastupilo preko 80 takmičara.