Sudije pogurale Hrvatsku, "ajkule" uprkos pobjedi moraju u osminu finala

Evropsko prvenstvo u vaterpolu - Crna Gora na peterce savladala Hrvatsku, naredni rival je vjerovatno Njemačka, u četvrtfinalu čeka Italija

83302 pregleda123 komentar(a)
08.01.2024. 23:30h
20:57h

Odbranile su se "ajkule" s igračem manje, onda je Popadić izjednačio na 7:7 poslije kontranapada.

20:54h

Novo vođstvo "barakuda", 7:6 poslije pogotka Marinić Kragića.

20:52h

Matković je sa stative izjednačio na 6:6 - odličan napad naše selekcije s igračem više.

20:51h

"Ajkule" će nakon tajm-auta imati napad za izjednačenje.

20:49h

Hrvati opet imaju prednost - Fatović je pogodio nakon što je Spaiću dosuđen kontrafaul u prvom posjedu u trećoj četvrtini.

20:48h

Počela je treća četvrtina.

20:44h

Neriješeno je nakon dvije četvrtine - 5:5. Fantastično izdanje "ajkula" u prvih 16 minuta.

20:42h

Vasilije Radović je dobio drugu ličnu grešku, a Žuvela trećim pogotkom donio izjednačenje Hrvatskoj - 5:5.

20:41h

Imala je Crna Gora šansu da ode na dva gola prednosti, ali je Bijač zaustavio šut Matkovića u napadu s igračem više.

20:39h

Sjajna igra "ajkula" u drugoj četvrtini i serija 3:0 - Perković je pogodio u napadu s igračem više i donio prvo vođstvo.

20:36h

Mini serija "ajkula", sjajan gol je postigao Vidović i donio prvo izjednačenje - 4:4.

20:34h

Vasilije Radović je u napadu s igralčem više smanjio na 4:3.

20:31h

Počela je druga četvrtina.

20:29h

Crna Gora je primila gol u posljednjoj sekundi prve četvrtine - gubi 4:2 nakon što je pogodio Harkov.

20:27h

Drugi gol naših vaterpolista u napadu s igračem više - realizator je Spaić za 2:3.

20:25h

Hrvatska vodi 3:1, nakon gola Marinić Kragića iz peterca.

20:23h

Bijač je zaustavio Mačića u napadu s igračem više, Crna Gora je mogla do izjednačenja, ostalo je 2:1 za domaćina.

20:21h

Marko Mršić je probio odbranu Hrvatske i u napadu s igračem više smanjio na 2:1.

20:18h

Matković je pogodio stativu, a Hrvatska pogodila i u drugom napadu - 2:0, opet je strijelac Žuvela, i to u napadu s igračem više.