Gol Belingema dovoljan za pobjedu Engleske, Danska i Slovenija remizirali, Holandija poslije preokreta savladala Poljsku

Današnji mečevi: Holandija - Poljska (2:1), Slovenija - Danska (1:1) i Srbija - Engleska (1:0)

94247 pregleda87 komentar(a)
22:54h

Završena je utakmica, Engleska je savladala Srbiju 1:0.

Jedini gol je postigao Belingem u 13. minutu.

22:48h

89. minut - Milinković-Savić je šutirao, lopta ide pored gola.

22:42h

82. minut - Srbija bolja, šansu je imao Vlahović, ali je Pikford odbranio.

22:36h

77. minut - konačno je u prvom planu Hari Kejn. Ali, napadač Bajerna nije postigao gol - pogodio je glavom prečku, mada je i Rajković tu loptu zakačio.

22:25h

65. minut - Tadić je osvojio loptu, mogao je sam da krene ka golu, ali je želio da uposli Jovića, koji nije primio loptu.

22:19h

59. minut - centaršut Mladenovića, Mitrović je pao u šesnaestercu, ali Orsato smatra da nije bilo penala.

22:16h

56. minut - šut Arnolda sa distance, Rajković je odbranio.

22:12h

53. minut - Srbija bolje igra u drugom, nego u prvom poluvremenu, opasnija je - Vlahović je ubacio loptu u peterac, ali je Mladenović zakasnio.

22:05h

Počelo je drugo poluvrijeme.

22:03h

Napadač Engleske, Hari Kejn je u prvom poluvremenu imao dva dodira sa loptom, prema podacima Opte.

Opta ističe i da je Srbija prvi uspješan pas imala poslije pet minuta i 59 sekundi.

21:49h

Kraj prvog poluvremena, Engleska vodi 1:0, golom Belingema.

21:48h

45+2 - centaršut Lukića, Stouns nespretan, na kraju samo korner za Srbiju.

21:44h

43. minut - prinudna izmjena u Srbiji, Filip Mladenović je zamijenio Filipa Kostića, koji se povrijedio.

21:38h

37. minut - Saka brži od Pavlovića, ubacio je loptu u peterac, ali se sve dobro završilo po Srbiju.

Ekipa Dragana Stojkovića je počela da igra, oslobodila se pritiska rivala.

Dragan Stojkovićfoto: Reuters
21:26h

25. minut - kontra Engleske nakon greške Vlahovića, Voker je trčao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor, ubacio loptu u peterac, ali ona nije došla do igrača Albiona.

21:21h

20. minut - prva prilika za Srbiju, nakon greške Trenta, koji je bio nesiguran. Živković je dobro reagovao, dodao loptu do Mitrovića, koji je šutirao pored gola.

21:14h

13. minut - Engleska vodi 1:0, strijelac Belingem.

Napad Engleza tekao je po desnoj strani, Saka je ubacio loptu, a fudbaler Reala se ubacio iz drugog plana i preko Živkovića postigao gol.

Englezi ubjedljivi na startu, Srbija ima problem da zadrži loptu u nogama.

Izmjena: 13:35h