Njemačka sa prvog mjesta ide u nokaut fazu, Mađarska sačuvala nadu, kraj za Škotsku

Njemačka i Švajcarska igrali neriješeno u Frankfurtu - 1:1. Domaćin sa prve pozicije ide u osminu finala, a Švajcarska sa druge. Mađarska u 100. minutu stigla do trijumfa nad Škotskom - 1:0

80921 pregleda3 komentar(a)
21:19h

U Štutgartu veći posjed lopte ima Škotska, ali nema pravih šansi.

21:16h

18. minut - Andrih je postigao gol, ali je taj pogodak njemačkog reprezentativca poništen, jer je Musijala napravio faul u napadu.

Izmjena: 12:57h
21:13h

Manuel Nojer je ispisao istoriju i postao golman sa najviše nastupa na evropskim prvenstvima.

21:12h

12. minut - prilika za Haverca, ali je fudbaler Arsenala blokiran.

21:10h

Prošlo je deset minuta na oba meča, ništa konkretno se ne dešava.

21:02h

3. minut - prvi šut u okvir gola, šutirao je Haverc glavom, ali je Zomer odbranio.

21:02h

2. minut - šansa za Njemce i Gundogana, na kraju samo korner za domaćina Evropskog prvenstva.

20:58h

Počeli su mečevi.

20:27h

Zagrijavanje Švajcaraca i Njemaca pred utakmicu u Frankfurtu.