Bajern se poigravao sa Dinamom, Liverpul slavio u klasiku, Real startovao pobjedom

U srijedu se sastaju: Bolonja - Šahtjor, Sparta Prag - Salcburg, Seltik - Slovan, Klub Briž - Borusija Dortmund, Mančester siti - Inter i PSŽ - Đirona

44499 pregleda7 komentar(a)
17.09.2024. 23:03h
19:30h

43. minut - Oli Votkins je postigao gol u Bernu, ali je taj pogodak poništen, jer je igrač Aston Vile igrao rukom.

19:27h

38. minut - i Aston Vila vodi 2:0, strijelac Džejkob Ramzi.

Velika greška Kamare u petercu, Ramzi je iskoristio poklon i zatresao mrežu.

19:15h

27. minut - povela je i Aston Vila protiv Jang Bojsa (1:0), gol je postigao Tilemans.

Tim iz Birmingema je dobio korner, nakon kratke kombinacije je centrirao Megin, a belgijski internacionalac sproveo loptu u mrežu.

19:12h

27. minut - još jedan gol u Torinu, Juventus vodi 2:0, strijelac Mekeni.

Sjajan potez Gonzalesa, koji je prevario Damsa i ušao kazneni prostor. Pokušao je Gonzales da asistira Vlahoviću, ali je srpski reprezentativac pao, pa je Mekeni došao do lopte i gola.

19:11h

22. minut - u Bernu je šutirao Megin (Aston Vila), lopta odlazi pored gola.

19:06h

21. minut - gol u Torinu, vodi Juventus 1:0, strijelac Jildiz.

Primio je Jildiz loptu na lijevoj strani, krenuo ka golu, ušao u kazneni prostor i sjajno plasirao loptu!

Lijep gol Kenana Jildiza.

19:04h

12. minut - u Bernu je šutirao Koli (Jang Bojs), ali je Martines bio siguran.

18:56h

11. minut - još jedna šansa za PSV, Til je šutirao sa oko desetak metara, ali lopta odlazi pored gola.

Morao je bolje fudbaler PSV-a u ovoj situaciji da reaguje.

18:53h

7. minut - prvi udarac u okvir gola u Torinu, šutirao je Verman (PSV), ali je Di Gregorio odbranio.

18:52h

Navijači Jang Bojsa.

18:51h

5. minut - prvi korner za Juve, odbrana PSV-a je otklonila opasnost

18:43h

Počeli su mečevi Juventus - PSV i Jang Bojs - Aston Vila.

18:13h

Fudbaleri Juventusa na zagrijavanju.

18:00h

Poznata je i startna postava Jang Bojsa:

17:58h

Oli Votkins predvodi Aston Vilu u Bernu.

17:56h

Sastav PSV-a za prvu utakmicu u Ligi šampiona ove sezone:

17:54h

Poznat je sastav Juventusa - crnogorski fudbaler Vasilije Adžić se nalazi na klupi.

Izmjena: 18:06h
17:47h

Počinje nova era Lige šampiona, prva sezona u novom, istorijskom formatu - 36 timova će se kroz osam kola boriti za što bolju poziciju na zajedničkoj tabeli.

Nova sezona počinje u Torinu i Bernu (18:45) - Juventus će ugostiti PSV, a Jang Bojs je domaćin Aston Vili.

Od 21 čas aktuelni šampion, Real Madrid, na domaćem terenu igra protiv Štutgarta, dok će na "San Siru" Milan u evropskom klasiku igrati protiv Liverpula.

U ostalim mečevima večerašnjeg programa sastaju se: Bajern Minhen - Dinamo Zagreb i Sporting Lisabon - Lil.