Bajern se poigravao sa Dinamom, Liverpul slavio u klasiku, Real startovao pobjedom

U srijedu se sastaju: Bolonja - Šahtjor, Sparta Prag - Salcburg, Seltik - Slovan, Klub Briž - Borusija Dortmund, Mančester siti - Inter i PSŽ - Đirona

44499 pregleda7 komentar(a)
17.09.2024. 23:03h
21:21h

Na "San Siru" je Salah imao dobru priliku, ali je pogodio prečku.

21:16h

19. minut - Bajern je poveo protiv Dinama 1:0, gol je iz penala postigao Hari Kejn.

Prethodno je Pjer-Gabrijel faulirao Pavlovića.

21:15h

14. minut - Još jedna odbrana Kurtoe u Madridu, šansu je imao Milo.

21:11h

U Madridu je dva puta pokušao Leveling (Štutgart), ali je oba puta Kurtoa odbranio.

Takođe, dobru šansu je imao i Enco Milo, ali se rezultat nije mijenjao.

21:03h

3. minut - odličan početak utakmice na "San Siru", Milan vodi protiv Liverpula 1:0, strijelac Pulišić.

Kalabrija je dobio jedan duel, odigrao do Morate, koji je odložio loptu do Pulišića. Reprezentativac SAD je lako ušao u kazneni prostor i zatresao mrežu.

21:02h

Počele su i ostale utakmice večerašnjeg programa.

20:43h

Gotova je i utakmica u Bernu, pobjeda Aston Vile protiv Jang Bojsa 3:0.

Vila je do pobjede stigla golovima Tilemansa, Ramzija i Onane.

20:36h

Gotova je utakmica u Torinu - Juventus je slavio protiv PSV-a 3:1.

Ekipa iz Torina je povela preko Jildiza, koji je postigao sjajan gol u 21. minutu, da bi šest minuta kasnije Mekeni iskoristio asistenciju Gonzalesa i duplirao prednost.

Početkom drugog dijela se u listu strijelaca upisao Gonzales, a konačan rezultat je postavio Saibari.

Crnogorski fudbaler Vasilije Adžić je bio u protokolu za ovu utakmicu, ali nije ulazio u igru.

20:35h

90+3 - PSV je ublažio poraz u Torinu, Di Gregorija je savladao Saibari.

20:27h

79. minut - Aston Vili je poništen još jedan pogodak, jer je Onana tokom akcije koje je prethodila golu igrao rukom.

20:24h

Sastavi lisabonskog Sportinga i Lila.

20:16h

Sastavi Bajerna i zagrebačkog Dinama za večerašnji meč u Minhenu.

20:14h

65. minut - u Bernu je šansu imao Džejkob Ramzi, koji je snažno šutirao, ali je Von Balmos dobro intervenisao.

20:11h

Kenan Jildiz je večeras, sa 19 godina i 136 dana postao najmlađi strijelac Juventusa u Ligi šampiona.

Do večeras je najmlađi strijelac za "crno-bijele" iz Torina u ovom takmičenju bio legendardni Alesandro Del Pjero.

Del Pjero je imao 20 godina i 308 dana, kada je postigao fol 1995. godine protiv Borusije Dortmund.

20:09h

Poznati su sastavi Real Madrida i Štutgarta.

20:03h

Četiri utakmice počinju u 21 čas, a klasik je na "San Siru" gdje se sastaju Milan i Liverpul.

19:54h

52. minut - čini se da je sve gotovo u Torinu, Juventus vodi 3:0, gol je postigao Gonzales.

Verman je izgubio loptu, Vlahović je centrirao, a Gonzales savladao Dromela.

19:53h

Utakmica je nastavljena i u Bernu.

19:49h

Počelo je drugo poluvrijeme u Torinu.

19:34h

Završeno je prvo poluvrijeme na oba meča - Juventus - PSV 2:0, Jang Bojs - Aston Vila 0:2.