Jovović u trileru nastavio veliku seriju, radovao se i Željko Petrović

Dva crnogorska trenera predvode velikane iz Kuvajta

3145 pregleda 1 komentar(a)

Al Kuvajt Nebojše Jovovića ima sedam pobjeda na sedam utakmica kuvajtske Premijer lige, no malo je nedostajalo da se prekine serija.

Na gostovanju četvrtoplasiranoj Al Salmiji tim 50-godišnjeg crnogorskog trenera je gubio 1:0, pa preokrenuo na 2:1, ostao sa igračem manje kod rezultata 2:2, cijelo drugo poluvrijeme je igrao sa desetoricom, opet poveo 3:2 ali se činilo da će posustati kada su domaći poravnali na 3:3, no u 90. minutu "triler-meč" je dobio epilog.

Gol Jusufa Nasera za 4:3 i veliko slavlje Al Kuvajta.

Drugoplasirani Al Arabi je jedini pratilac za sada, ima šest bodova manje i utakmicu manje.

Pobjedu je danas ostvario i drugi crnogorski trener u Kuvajtu, Željko Petrović, čija je Al Kadisija, još jedan kuvajtski velikan, slavila kod kuće protiv Al Nasera - 2:1.

Petrović je preuzeo tim nakon tri odigrana kola i poslije poraza i remija vezao je dvije pobjede. Al Kadisija je sada peta na tabeli.