UŽIVO "Sokoli" počeli da igraju, Radulović pogodio prečku: Vels - Crna Gora 1:0

Prečka Radulovića, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.10.2024. 22:25h
Liveblog
22:25h

82. minut: Posljednja promjena Prosinečkog - Kuč je ušao umjesto Jankovića.

22:23h

81. minut: Jovović je odlično ubacio sa lijeve strane, Krstović bio bolji u skoku od Rodona, ali je lopta otišla preko prečke. Nova dobra šansa za "sokole".

22:22h

79. minut: Zaprijetio je Vels iz kontranapada, ali su naši defanzivci usojeli da zaustave rezervistu Brodheda.

22:16h

73. minut: Novi pokušaj Jovetića, ali je lopta ponovo otišla preko gola.

22:13h

Preokrenula je Turska na Islandu - Čalhanoglu je ovog puta bio siguran iz penala (2:1).

22:09h

66. minut: Dobila je Crna Gora slobodan udarac u dobroj poziciji, ali je Jovetić šutirao preko gola.

22:07h

Turska je izjednačila u Rejkjaviku (1:1) - pogodio je Irfan Kavedži, momak koji je ekipi Vinćenca Montele donio trijumf i prije tri dana protiv naše selekcije.

Prije toga Hakan Čalhanoglu je pogodio sa penala, ali se prilikom šuta okliznuo i dva puta dohvatio loptu.

22:05h

62. minut: Bolja igra Crne Gore u nastavku, promjene su uspjele da probude "sokole".

22:01h

58. minut: Zaprijetio je Vels nakon greške Šipčića, ali je Burns šutirao pored gola.

21:59h

56. minut: Prva šansa za Crnu Goru i to kakva - Radulović je ušao sa desne strane, majstorski prošao kapitena Velsa Bena Dejvisa, šutirao lijevom i zatresao prečku.

Andrija Radulović
21:53h

50. minut: Žuti karton za Jovetića, kapiten neće igrati sljedeći meč protiv Islanda.

Napadač Crne Gore opomenu je zaradio nakon prigovora sudiji Filipu Glovi.

Stevan Jovetić
21:46h

Robert Prosinečki je za drugo poluvrijeme spremio čak četiri izmjene.

Jovetić je zamijenio Mugošu, Andrija Radulović ušao je umjesto Camaja, dok su i novi bekovi - Radunović i Marko Vučkević u igri su umjesto Andrije Vukčevića i Marušića.

21:32h

Završeno je prvo poluvrijeme - jedno od najlošijih u istoriji Crne Gore. Rezultat 1:0 za Vels, čak i dobro zvuči.

Robert Prosinečki
21:26h

42. minut: Hari Vilson drži čas fudbala našim reprezentativcima - vezista Fulama majstorski je "izbacio" Šipčića, ali je šutirao pored gola.

21:20h

35. minut: Lagano je Vilson, trenutno najbolji igrač na terenu, pogodio sa 11 metara - Vels zasluženo vodi 1:0.

21:19h

34. minut: Penal za Vels, čini se prelako dosuđen nakon duela Jovovića i Vilsona.

21:18h

33. minut: Bruks je pobjegao Bakiću, šutirao sa 19 metara, ali je Nikić bio odličan.

21:06h

21. minut: Loše igra Crna Gora, "sokoli" praktično da ne prelaze centar terena, a stigla je i nova ozbiljnja šansa za domaćina.

Vilson je "otvorio" našu odbranu, pronašao Kalena, ali je napadač Svonzija šutirao preko gola.

21:02h

17. minut: Najveća šansa za Vels, ali je sjajan bio Igor Nikić - šutirao je Vilson desnom nogom, ali je golman Dečića zaustavio njegov opasan udarac.

20:59h

15. minut: Pokušao je Bruks, ali bio je to previše slab šut za Nikića.