Mininalni porazi Budućnosti i Mornara, nada i oprez u revanšu protiv opasnih rivala

Podgoričani kapitulirali u Sofiji protiv CSKA 1948 u finišu prvog, a Barani u Leskovcu protiv Radničkog sredinom drugog poluvremena - porazi crnogorskih predstavnika po 1:0, revanši su naredne sedmice

45516 pregleda 28 reakcija 24 komentar(a)
Ažurirano: 25.07.2024. 22:21h
Završeno
21:54h

Kraj utakmice u Leskovcu - Radnički Kragujevac - Mornar 1:0.

21:47h

Dobar pokušaj Marka Đurišića iz daljine - mogli su Barani do izjednačenja u finišu.

21:30h

Mornar, ipak, nije izdržao u Leskovcu - centaršut Francuza Bevisa i sjajan udarac glavom Aleksića. Radnički Kragujevac je poveo 1:0 u 72. minutu.

21:27h

Mornar sa stavom u Leskovcu u 2. poluvremenu - Radnički nije opasan kao u prvom dijelu, Barani su nekoliko puta ozbiljno zaprijetili, a imali su i jednu veliku šansu - 0:0 je 20 minuta prije kraja.

21:25h

Kraj utakmice u Sofiji - minamanal poraz Budućnosti od CSKA 1948, ali i nada u revanšu nakon dobrog izdanja ekipe Ivana Brnovića u drugom poluvremenu.

21:12h

Velika, ogromna šansa za Mornar u Leskovcu - Vušurović je potpuno sam prebacio gol nakon vrhunske povratne lopte Dubljevića.

21:11h

Pokušaj Gaševića - pravo u golmana Marinova, Budućnost je u nastavku sakupila pet udaraca. Nedostaje gol...

21:08h

Mijenja Ivan Brnović u Sofiji, ušao je Bojović umjesto Grbića, a posljednji adut je Stefan Đukanović, koji je ušao umjesto Ivana Bulatovića.

21:07h

Počelo je drugo poluvrijeme u Leskovcu - može li Mornar da odoli do kraja?

21:06h

Sjajni Milan Mijatović spriječio je drugi gol CSKA 1948 - sjajno je ušao u šut Kirilovu, koji se potpuno sam stuštio na njegov gol.

21:04h

Andrija Bulatović je bio u dobroj poziciji, lijevom nogom sa ivice šesnaesterca šutrao je preko gola. Budućnost bolja od CSKA 1948 u nastavku.

20:55h

Dobra šansa za Budućnosti, reklo bi se prva prava - Grivić je oštro ubacio sa desne strane, Ivan Bulatović nije uspio da je sprovede u mrežu.

20:45h

Agresivnija Budućnost u Sofiji na startu drugog poluvremena.

20:42h

Mornar je bio blizu gola u Leskovcu. Dubljević je ostao sam na 20-ak metara, odlično šutirao, krajnjim naporom je odbranio golman Radničkog Lijeskić.

20:41h

Vladimir Perišić je šutirao iz daljine, bez mnogo opasnosti, ali treba konstatovati - prvi udarac fudbalera Budućnosti, u 51. minutu.

20:40h

Ondong-Mba je dobio žuti karton, prva javna opomena za Barane.

20:35h

Počinje drugo poluvrijeme u Sofiji, Ivan Brnović mijenja - Vladimir Perišić je pojačao napad, izašao je Milan Vukotić.

20:28h

Još jedna velika šansa za Radnički, golman Popović je sjajnom paradom odbranio udarac Aleksića.

20:23h

Brzo se igra u Leskovcu, još jedna dobra šansa za domaće, preko Tunižanina Sahlija.

20:22h

Prvi pokušaj Barana, lukavo je probao Zorić sa desne strane, golman Radničkog Lijeskić se nije dao iznenaditi.